amazon.comyahoo.combaidugoogleaol.comamazon.comyahoo.combaidugoogleaol.com O firmie - Polskie Centrum Prawa i Finansów | Bielsko-Biała

O firmie

Jesteśmy inicjatywą powołaną by oferować najwyższej jakości usługi doradcze z zakresu kredytów, finansów, prawa, ubezpieczeń oraz inwestycji. Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie zagwarantować dostarczenie najlepszych rozwiązań dostępnych na Polskim rynku. Eksperci, przez nas zatrudnieni, na bieżąco analizują nowe oferty oraz promocje dostępne na rynku w celu późniejszego zaoferowania ich naszym Klientom. Pozwala to tak dobrać dostępne instrumenty by osiągnąć zamierzony efekt przy minimalizacji kosztów z nim związanych.

Prokonsumencki charakter przyświecał nam od samego początku działalności dlatego każdy z naszych Klientów otrzymuje swojego indywidualnego doradcę który pośredniczy w kontakcie między nim a ekspertami współpracującymi z naszą inicjatywą. Potwierdzeniem naszego charakteru jest również mobilność opiekunów. Praktycznie każdą usługę niezależnie od tego czy jest to kredyt, czy może konsolidacja Klient jest w stanie uzyskać bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy do Współpracy

Polskie Centrum Prawa i Finansów

Misja

Naszą misją jest wdrożenie zachodnich standardów w zakresie kredytów, finansów, prawa, ubezpieczeń oraz inwestycji ze szczególnym naciskiem na podkreślenie wartości takich jak najwyższa jakość oferowanych usług oraz wygoda Klienta.

Wizja

Do 2020 roku stać się rozpoznawalną Polską marką kojarzącą się z zaufaniem, wygodą oraz najwyższą jakością obsługi Klienta.

Wartości jakie mają nam towarzyszyć przez te lata to:

  • Uczciwość
  • Zaufanie
  • Prokonsumencki charakter
  • Najwyższa jakość usług
Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas. Pamiętaj o podaniu numeru telefonu - oddzwonimy!