Kariera

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów
  • Sprzedaż kompleksowej oferty produktowej
  • Utrzymanie i rozwój relacji z Klientami
  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

Wymagania:

  • Min.  1 lata doświadczenia w mobilnej sprzedaży produktów/usług do Klientów B
  • Dobra organizacja czasu pracy, gotowość do  samodzielnej pracy w terenie
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne (komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa zlecenie, umowa o współpracę,)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja stała  wraz z prowizją od sprzedaży)
  • Narzędzia pracy ( telefon, laptop, internet mobilny)
  • Profesjonalne szkolenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Jasną ścieżkę rozwoju w firmie
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas. Pamiętaj o podaniu numeru telefonu - oddzwonimy!