amazon.comyahoo.combaidugoogleaol.comamazon.comyahoo.combaidugoogleaol.com Doradztwo kredytowe dla osób fizycznych - Polskie Centrum Prawa i Finansów | Bielsko-Biała

Doradztwo kredytowe dla osoby fizycznej

Nasza inicjatywa ma na celu wdrożenie zachodniej jakości doradztwa kredytowego do Polski. Dzięki profilowi naszej działalności jesteśmy w stanie dostarczyć oferty kredytowe z szeregu największych instytucji bankowych w Polsce. Osoby nie śledzące na bieżąco rynku kredytowego mogą mieć trudność z wyborem najkorzystniejszej oferty. Ogromna ilość i różnorodność rozwiązań oraz haczyki stosowane przez instytucje bankowe nie uławiają tego zadania. Nasi specjaliści na bieżąco monitorują oferty oraz czasowe promocje, dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym Klientom najlepsze dostępne rozwiązania. Czy wiesz, że każde Twoje zapytanie kredytowe zmniejsza Twoją zdolność do jego otrzymania? Jest to spowodowane polityką BIK-u, która znacząco utrudnia osobą prywatnym porównywanie najlepszych ofert kredytowych.  Dzięki współpracy z PCPiF jesteś w stanie porównać oferty bez zmniejszania swojej zdolności. Pamiętaj, że mobilność naszych doradców umożliwia otrzymanie kredytu praktycznie bez wychodzenia z domu. Cała część formalna leży po naszej stronie.

 

W naszej ofercie dla osób fizycznych znajdziesz:

  • Kredyty Gotówkowe
  • Kredyty Hipoteczne
  • Kredyty Samochodowe
  • Pożyczki Hipoteczne
  • Konta Osobiste

Kredyty gotówkowe:

Jest jedną z najszybszych form uzyskania dopływu środków. Nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia oraz nie jest to kredyt celowy co oznacza, że Bank nie musi znać przeznaczenia na jaki zostaną wykorzystane fundusze. Dla wybranych grup zawodowych przy minimalnej liczbie formalności, na oświadczenie o dochodach możliwe jest uzyskanie dodatkowych środków nawet do 500 tyś zł.

Kredyty hipoteczne:

Kredyt hipoteczny jest kredytem celowym udzielanym na zakup nieruchomości. Aktualnie można uzyskać środki do wysokości 95% wartości nieruchomości. Wymagane pięć procent wkładu własnego można pominąć jedynie w przypadku wyższej wartości faktycznej niż ofertowej(wycena wartości wyższa od ceny zakupu). PCPiF podczas współpracy reprezentuje interesy Klienta w kontakcie z bankami oraz wspomaga przy negocjacjach warunków cenowych.

Kredyty samochodowe:

Kredyty przeznaczone na zakup dowolnego pojazdu, charakteryzuje je:

  • długi okres kredytowania – nawet do 10 lat,
  • szybka decyzja kredytowa,
  • możliwość finansowania kosztów ubezpieczeń i prowizji.

Pożyczki hipoteczne:

Pożyczki hipoteczne skierowane są zarówno do osób fizycznych jak i przedsiębiorstw. Polegają na uzyskaniu finansowania pod zastaw wskazanej nieruchomości ale niekoniecznie na jej zakup jak w przypadku kredytu hipotecznego. Przy tej formie finansowania bank nie wnika w cel przeznaczenia  środków. Dla wybranych grup zawodowych możliwe jest uzyskanie kredytu jedynie na podstawie oświadczenia o wysokości osiąganych dochodów.

Konta osobiste:

Polskie Centrum Prawa i Finansów na bieżąco śledzi również oferty Banków w zakresie rachunków osobistych i firmowych. Za pośrednictwem naszego portalu, mogą Państwo złożyć wniosek o założenie rachunku w każdym Banku.
Nasi doradcy pomogą Państwu przejść przez procedurę otwierania rachunku bez wychodzenia z domu. W zależności od tego na czym Państwu najbardziej zależy, dobiorą  dla Państwa odpowiednie konto, instruując w zakresie opłat i prowizji oraz promocji dotyczących jego użytkowania.

Obecnie na rynku jest wiele promocyjnych ofert, dzięki którym to bank płaci klientowi za odpowiednie użytkowanie konta.
Zadzwoń by dowiedzieć się więcej lub kliknij przycisk “Złóż wniosek” i załóż idealny dla Ciebie rachunek osobisty już dziś.

Na bieżąco śledzimy promocje jakie oferują Banki za otwarcie rachunku. Czekamy na państwa telefony. Doradca odpowie na każde pytanie dotyczące promocji, opłat i prowizji oraz poprowadzi przez elektroniczny formularz otwarcia rachunku.

Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas. Pamiętaj o podaniu numeru telefonu - oddzwonimy!